Spolek mSTAN roste a organizuje!

V posledních týdnech zaznamenáváme čím dál větší zájem o možnostech participace v mSTANu či o jeho činnosti ze strany mladých lidí. Spolek mSTAN proto začal naplno organizovat vzdělávací a seznamovací akce pro členy a zájemce o členství.

Na zvýšeném zájmu veřejnosti se zcela jistě podepsala i výběrová řízení na stáže v Poslanecké sněmovně PČR a na Městském úřadě v Kolíně. Mladí lidé, zejména studenti, měli možnost se přihlásit na stáž k několika poslancům Starostů a nezávislých. Výherci již byli vybráni a patří jim naše gratulace. Těšit se mohou na spolupráci s Petrem Gazdíkem, Věrou Kovářovou, Františkem Váchou a v neposlední řadě s Janem Farským.

V současné době se pro členy a příznivce mSTANu chystá zčásti sportovní akce – Bowling v Equinoxe Bowling Centre v Praze, jenž se bude konat 4. dubna. Neváhejte a přijďte si s námi zahrát a prodiskutovat současné politické dění! Více informací zde: https://www.facebook.com/events/468804833323503/

2. května se uskuteční další velice zajímavá akce pro členy. Dojde k podepsání memoranda o spolupráci mezi spolkem mSTAN a hnutím Starostové a nezávislí, za které se zúčastní místopředseda PS PČR Petr Gazdík a poslanec Evropského parlamentu Stanislav Polčák. Na programu je i degustace vynikajícího moravského vína. Fb událost naleznete zde: https://www.facebook.com/events/237308736615321/

Aleš Kubíček, místopředseda mSTAN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *