Seminář s Petrem Švecem

Dne 1. května 2018 se v restauraci u Mořice v Olomouci  konal seminář na téma participativních rozpočtů. Pod vedením pana Ing. Petra Švece, ředitele Národní sítě zdravých měst, jsme se seznámili s tématikou participativních rozpočtů, s důvody jejich zavádění i na jaké druhy projektů jsou tyto finanční prostředky určeny. Následně jsme na dané téma s panem Švecem debatovali. Celý seminář jsme zakončili společným obědem.

Štěpán Hofmann, člen mSTAN Olomoucký kraj

Členové Mladých starostů naslouchají příspěvku p. Švece
Členové Mladých starostů naslouchají příspěvku p. Švece
Ing. Petr Švec vedl seminář pro členy mSTAN Olomoucký kraj
Ing. Petr Švec vedl seminář pro členy mSTAN Olomoucký kraj
Diskuze
Diskuze
Společná fotografie při zakončení programu
Společná fotografie při zakončení programu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *